Ostatní videa

Dj Snake ft. Selena Gomez,Ozuna & Cardi B - Taki Taki

24. října 2018 v 19:45 | Zuzi

28.září vyšla dlouho očekávaná píseň "Taki Taki", která vznikla ve spolupráci DJ Snakea, Seleny, Ozuny a Cardi B (oficiální videoklip k této písni byl zveřejněn 9.října). Píseň už od samého začátku slaví úspěchy, které jsem vám vypsala níže do článku :)


Více v celém článku

Francia Raisa o Seleně a transplantaci ledviny (video)

21. září 2018 v 18:27 | Zuzi

Selena během září minulého roku zveřejnila na svém Instagramu 3 velmi osobní fotky a u kterých prozradila, že kvůli své autoimunitní nemoci Lupus musela v létě podstoupit transplantaci ledviny. Ledvinu ji darovala jedna z jejích nejlepších kamarádek americká herečka Francia Raisa, která natočila video pro SELF a kde popisuje celou situaci. Ve videu popisuje, proč a jak se stala dárkyní a co ona i Selena prožívaly po operaci. Francia přiznala, že obě po transplantaci trpěly depresemi. Selena také měla po operaci komplikace - její darovaná ledvina se v jejím těle otočila jiným směrem a musela okamžitě podstoupit novou operaci. Když se toto Selena dozvěděla, napsala Francie zprávu: "Mám strach, že umřu".
Upřímnně je mi z toho videa opravdu smutno.. a nechci ani myslet na to, že by tu už Selena nebyla :(

Rozhovor pro Beats 1 (video)

29. června 2018 v 19:21 | Zuzi

Selena v rámci vydání svého nového singlu Back To You, který je součástí soundtracku k 2.sérii seriálu 13 Reasons Why, poskytla rozhovor pro rádio Beats 1, ve kterém mluvila např.:

O své osobě
"Cítím se velmi dobře a užívám si vše, co dělám. Je to zábavné, protože plno nových věcí právě přichází. Takže cítím, že je to můj čas a má cesta. Jsem připravena"

O singlu Back To You
"Je to velmi speciální píseň. Chci, aby nesla krásné poselství opravdu komplikovaným způsobem, ale zároveň zábavně. It Ain´t me, Wolves a Back To You - všechny tyto písně mají akustickou kytaru nebo efekt živé hudby s náznakem toho, co DJ dělá nejlépe. Zjistila jsem, že tato hudba mě láká. Myslím, že Back To You je více můj speciální projekt, který jsem chtěla dát druhé sérii"

Více v celém článku

Back To You - nový singl!

27. června 2018 v 15:32 | Zuzi

10.května vyšel Selenin nový singl s názvem Back To You (oficiální videoklip byl zveřejněn 5.června) a zároveň tento den vyšel i trailer k 2.sérii k seriálu 13 Reasons Why, který je od 18.května vysílán na kanále Netflix.
Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů, jak se vám píseň s videoklipem líbí či nelíbí a případně mi můžete i napsat, zda už jste viděli alespoň 1.sérii seriálu 13 Reasons Why :) Budu se těšit na vaše názory :)♥

Zajímavosti ohledně singlu a videoklipu

1) Singl je jeden ze soundtracků k 2.sérii seriálu 13 Reasons Why
2) Singl se v den vydání umístil v USA na 2.místě a v Evropě na 1.místě na iTunes
3) Singl se v den vydání umístil na 1.místě na iTunes ve 20 zemích
4) Singl se v den vydání umístil na 1.místě ve světovém iTunes
5) Videoklip i samotný singl se v den vydání dostal na Twitteru do světových trendů
6) Videoklip byl inspirován podle francouzského filmu "Pierrot le fou" z roku 1965 a celého videoklipu se ujal režisér Scott Cudmore


V KISS FM UK RADIO- 4.12.2017 Londýn

19. února 2018 v 18:35 | Zuzi

Selena navštívila 4.prosince rádiovou stanici KISS FM UK RADIO v Londýně, odkud se objevilo pár fotografií ze studia + video z rozhovoru, ve kterém prozradila, že své album chystá vydat už velmi brzy♥


image host image host image host image host image host image host

Selena Gomez Interview about her Kidney Transplant for Today (video)

9. prosince 2017 v 23:18 | Zuzi

Selena v září na svém Instagramu oznámila, že kvůli své autoimunitní nemoci Lupus musela toto léto prodělat transplantaci ledviny, kterou ji darovala jedna z nejlepších kamarádek americká herečka Francia Raisa. V nedávném rozhovoru pro televizní stanici Today, Selena společně s Francií otevřeně promluvily o celé situaci.

Selena Gomez, Marshmello - Wolves (oficiální videoklip)

4. prosince 2017 v 20:06 | Zuzi

Selena 18.listopadu zveřejnila na svém oficiáním Vevo účtu videoklip k písni Wolves, kterou má společně s americkým dj Marshmello! Na videoklip se určitě podívejte, podle mě je velmi povedený :)♥

Selena: "Video k Wolves X Marshmello je nyní venku! 🐺"

Selena Gomez, Marshmello - Wolves (Visualizer)

25. října 2017 v 21:53 | Zuzi

Dnes v podvečerních hodinách vyšla dlouho očekávaná píseň od Seleny a amerického dj Marshmella - Wolves!♥ Selena v den vydání písně přidala odkaz na svůj Vevo účet, kde si píseň můžeme poslechnout + přidala odkaz na text celé písně. který je dostupný na její oficiální stránce zde - ODKAZ :)♥

Selena: "Wolves X @MarshmelloMusic je nyní venku! 🐺"

Selena Gomez - Fetish (Galantis Remix/Audio) ft. Gucci Mane

1. října 2017 v 16:45 | Zuzi

Selena ke konci srpna zveřejnila na svém Twitteru odkaz na remix svého druhého singlu Fetish ft. Gucci Mane, na kterém spolupracovala švédská taneční, elektronická a hudební produkce Galantis! :)

Selena: "Fetish (@WeAreGalantis Remix) je právě venku! Poslechni si ho zde - ODKAZ"

Q&A pro film Good Time - 19.8.2017 Los Angeles

26. září 2017 v 19:55 | Zuzi

Selena se 19.srpna zúčastnila v ArcLight Cinemas v Los Angeles události, na které byla možnost se ptát na různé otázky režiséra a producenta filmu The Good Time, ve kterém má hlavní roli Robert Pattinson. Do článku jsem vám přidala fotky, které byly pořízeny přímo od fanoušků + jedno krátké video :)

image host image host image host image host image host image host


 
 

Reklama