Ostatní videa

V KISS FM UK RADIO- 4.12.2017 Londýn

19. února 2018 v 18:35 | Zuzi

Selena navštívila 4.prosince rádiovou stanici KISS FM UK RADIO v Londýně, odkud se objevilo pár fotografií ze studia + video z rozhovoru, ve kterém prozradila, že své album chystá vydat už velmi brzy♥


image host image host image host image host image host image host

Selena Gomez Interview about her Kidney Transplant for Today (video)

9. prosince 2017 v 23:18 | Zuzi

Selena v září na svém Instagramu oznámila, že kvůli své autoimunitní nemoci Lupus musela toto léto prodělat transplantaci ledviny, kterou ji darovala jedna z nejlepších kamarádek americká herečka Francia Raisa. V nedávném rozhovoru pro televizní stanici Today, Selena společně s Francií otevřeně promluvily o celé situaci.

Selena Gomez, Marshmello - Wolves (oficiální videoklip)

4. prosince 2017 v 20:06 | Zuzi

Selena 18.listopadu zveřejnila na svém oficiáním Vevo účtu videoklip k písni Wolves, kterou má společně s americkým dj Marshmello! Na videoklip se určitě podívejte, podle mě je velmi povedený :)♥

Selena: "Video k Wolves X Marshmello je nyní venku! 🐺"

Selena Gomez, Marshmello - Wolves (Visualizer)

25. října 2017 v 21:53 | Zuzi

Dnes v podvečerních hodinách vyšla dlouho očekávaná píseň od Seleny a amerického dj Marshmella - Wolves!♥ Selena v den vydání písně přidala odkaz na svůj Vevo účet, kde si píseň můžeme poslechnout + přidala odkaz na text celé písně. který je dostupný na její oficiální stránce zde - ODKAZ :)♥

Selena: "Wolves X @MarshmelloMusic je nyní venku! 🐺"

Selena Gomez - Fetish (Galantis Remix/Audio) ft. Gucci Mane

1. října 2017 v 16:45 | Zuzi

Selena ke konci srpna zveřejnila na svém Twitteru odkaz na remix svého druhého singlu Fetish ft. Gucci Mane, na kterém spolupracovala švédská taneční, elektronická a hudební produkce Galantis! :)

Selena: "Fetish (@WeAreGalantis Remix) je právě venku! Poslechni si ho zde - ODKAZ"

Q&A pro film Good Time - 19.8.2017 Los Angeles

26. září 2017 v 19:55 | Zuzi

Selena se 19.srpna zúčastnila v ArcLight Cinemas v Los Angeles události, na které byla možnost se ptát na různé otázky režiséra a producenta filmu The Good Time, ve kterém má hlavní roli Robert Pattinson. Do článku jsem vám přidala fotky, které byly pořízeny přímo od fanoušků + jedno krátké video :)

image host image host image host image host image host image host


On Air With Ryan Seacrest - 8.6.2017 Los Angeles, Kalifornia

2. srpna 2017 v 19:37 | Zuzi

Selena byla jako vždy hostem v show On Air With Ryan Seacrest kvůli propagaci svého prvního singlu Bad Liar ze svého nadcházejícího alba. Objevily se jak fotky, tak i krátká videa z rozhovoru :) Nejvíce se mi líbí první video, ve kterém Sel opravuje Ryana, který nazýva jejího přítele The Weeknd, že se jmenuje Abel :D♥

image host image host image host image host image host image hostV Radio Disney - 8.6.2017 Los Angeles, Kalifornia

1. srpna 2017 v 18:15 | Zuzi

Selena 8.června navštívila Radio Disney v rámci propagace singlu Bad Liar v Los Angeles. Z její návštěvy byly zveřejněny dvě fotky (na druhé fotce můžeme vidět, že si Sel převzala cenu, kterou získala za své Revival Tour na letošním předávání cen Radio Disney Music Awards 2017) + tři videa. První video obsahuje celý rozhovor z její návštěvy, ve druhém videu odpovídá na otázky a ve třetím videu hraje s moderátorem hru, kdo z nich dvou je nejlepší, špatný lhář :)

image host image hostMusic Choice - 5.6.2017 New York

20. července 2017 v 21:15 | Zuzi

Selena v rámci propagace svého singlu Bad Liar také navštívila studio Music Choice. Ze studia bylo zveřejněno pár fotek + videa z rozhovou, které jsem se vám snažila přeložit. Ve videích mluví například o tom, jak vznikla píseň Bad Liar a jaký to byl pro ní pocit, když dostala svolení od Davida Byrnea, člena skupiny Talking Heads, použít melodii z jejich písně Psycho Killer, ale také mluvila o plno dalších věcech, které naleznete v celém článku :)

image host image host image host image host image host image host

Selena o tom, jak našla svůj zvuk pro svou hudbu
"Když jsem nahrála své první album, bylo mi myslím tak 14 nebo 15 let. A o čem jsem tak mohla zpívat a o jakých životních zkušenostech jsem mohla mluvit, kterými jsem si prošla? Myslím si, že právě proto, že jsem si prošla tolika věcmi a lidi se mnou prakticky vyrostli, tak jsem našla svou silnou stránku. Myslím, že můj tón a emoce, které jsem se snažila zobrazit a to, kdo jsem se vážně vyvíjelo. I se Same Old Love a Hands To Myself se všechno spojilo v ten správný čas. V této další fázi mi to dalo větší moc a sebejistotu a vím, že je to má silná stránka, se kterou vím, jak to ještě vylepším a udělám z toho něco "tohle je můj zvuk, tohle je to, co jsem" a to jsem zkoumala poslední rok"


Více v celém článku

92.3 AMP Radio - 5.6.2017 New York

18. července 2017 v 20:16 | Zuzi

Pro dnešní den tu mám další fotky z New Yorku, tentokrát z rádia 92.3 AMP, který Sel také navštívila kvůli propagaci svého singlu Bad Liar! :)

image host image host image host image host image host image host
 
 

Reklama