Ostatní videa

Selena Gomez - Fetish (Galantis Remix/Audio) ft. Gucci Mane

1. října 2017 v 16:45 | Zuzi

Selena ke konci srpna zveřejnila na svém Twitteru odkaz na remix svého druhého singlu Fetish ft. Gucci Mane, na kterém spolupracovala švédská taneční, elektronická a hudební produkce Galantis! :)

Selena: "Fetish (@WeAreGalantis Remix) je právě venku! Poslechni si ho zde - ODKAZ"

Q&A pro film Good Time - 19.8.2017 Los Angeles

26. září 2017 v 19:55 | Zuzi

Selena se 19.srpna zúčastnila v ArcLight Cinemas v Los Angeles události, na které byla možnost se ptát na různé otázky režiséra a producenta filmu The Good Time, ve kterém má hlavní roli Robert Pattinson. Do článku jsem vám přidala fotky, které byly pořízeny přímo od fanoušků + jedno krátké video :)

image host image host image host image host image host image host


On Air With Ryan Seacrest - 8.6.2017 Los Angeles, Kalifornia

2. srpna 2017 v 19:37 | Zuzi

Selena byla jako vždy hostem v show On Air With Ryan Seacrest kvůli propagaci svého prvního singlu Bad Liar ze svého nadcházejícího alba. Objevily se jak fotky, tak i krátká videa z rozhovoru :) Nejvíce se mi líbí první video, ve kterém Sel opravuje Ryana, který nazýva jejího přítele The Weeknd, že se jmenuje Abel :D♥

image host image host image host image host image host image hostV Radio Disney - 8.6.2017 Los Angeles, Kalifornia

1. srpna 2017 v 18:15 | Zuzi

Selena 8.června navštívila Radio Disney v rámci propagace singlu Bad Liar v Los Angeles. Z její návštěvy byly zveřejněny dvě fotky (na druhé fotce můžeme vidět, že si Sel převzala cenu, kterou získala za své Revival Tour na letošním předávání cen Radio Disney Music Awards 2017) + tři videa. První video obsahuje celý rozhovor z její návštěvy, ve druhém videu odpovídá na otázky a ve třetím videu hraje s moderátorem hru, kdo z nich dvou je nejlepší, špatný lhář :)

image host image hostMusic Choice - 5.6.2017 New York

20. července 2017 v 21:15 | Zuzi

Selena v rámci propagace svého singlu Bad Liar také navštívila studio Music Choice. Ze studia bylo zveřejněno pár fotek + videa z rozhovou, které jsem se vám snažila přeložit. Ve videích mluví například o tom, jak vznikla píseň Bad Liar a jaký to byl pro ní pocit, když dostala svolení od Davida Byrnea, člena skupiny Talking Heads, použít melodii z jejich písně Psycho Killer, ale také mluvila o plno dalších věcech, které naleznete v celém článku :)

image host image host image host image host image host image host

Selena o tom, jak našla svůj zvuk pro svou hudbu
"Když jsem nahrála své první album, bylo mi myslím tak 14 nebo 15 let. A o čem jsem tak mohla zpívat a o jakých životních zkušenostech jsem mohla mluvit, kterými jsem si prošla? Myslím si, že právě proto, že jsem si prošla tolika věcmi a lidi se mnou prakticky vyrostli, tak jsem našla svou silnou stránku. Myslím, že můj tón a emoce, které jsem se snažila zobrazit a to, kdo jsem se vážně vyvíjelo. I se Same Old Love a Hands To Myself se všechno spojilo v ten správný čas. V této další fázi mi to dalo větší moc a sebejistotu a vím, že je to má silná stránka, se kterou vím, jak to ještě vylepším a udělám z toho něco "tohle je můj zvuk, tohle je to, co jsem" a to jsem zkoumala poslední rok"


Více v celém článku

92.3 AMP Radio - 5.6.2017 New York

18. července 2017 v 20:16 | Zuzi

Pro dnešní den tu mám další fotky z New Yorku, tentokrát z rádia 92.3 AMP, který Sel také navštívila kvůli propagaci svého singlu Bad Liar! :)

image host image host image host image host image host image host

V SiriusXM Radio - 5.6.2017 New York

16. července 2017 v 20:10 | Zuzi

Selena 5.června navštívila také SiriusXM Radio kvůli propagaci singlu Bad Liar. Z rádia bylo zveřejněno pár fotek + dvě krátká videa z rozhovoru. V prvním videu mluví například o svém příteli Abelovi a o vztahu své nejlepší kamarádky Taylor Swift s Joe Alwyn♥ Ve druhém videu mluví o benefičním koncertu One Love Manchester, který uspořádala zpěvačka Ariana Grande na počest obětem, kteří zemřeli při teroristickém útoku 22.května v Manchesteru. Sama jsem tento koncert sledovala a bylo to opravdu velmi dojemné♥

image host image host image host image host image host image host

Seleniny úryvky z rozhovoru

o tom, s kým teď tráví nejvíce času - "Hodně chodím ven s mou novou osobou (s The Weeknd)"

o vztahu své nejlepší kamarádky Taylor Swift s Joe Alwyn - "Upřímně řečeno, jestli jsou moji přátelé šťastní, tak já jsem taky. To je vše, o co se starám"

o podpoře svého přítele Abela na jeho turné - "Miluji podporu. Miluji jen to, že tam jsem a mám někoho u sebe. Je to skvělý pocit, který jsem neměla už nějakou dobu"


o benefičním koncertu One Love Manchester- "Bylo to krásný. Myslím, že každý provedl tak krásnou práci. Bylo to nádherný. Miluji, jak to zakončila (Ariana Grande). Myslím, že Justin (Bieber) to udělal skvěle. Bylo to opravdu krásné"

On Elvis Duran & The Morning Show - 5.6.2017 New York

8. července 2017 v 20:41 | Zuzi

Selena byla 5.června jako host stanice Z100 u Elvise Durana & The Morning Show kvůli propagaci svého nového singlu Bad Liar. Ze studia se objevilo několik fotek + video z rozhovoru.

Seleniny úryvky z rozhovoru

o kostelu Hillsong, který navštěvuje - "Nemůžete opustit kostel ve špatné náladě. Cítím se vždy velmi silná po tom, co ho opustím"
o své kamarádce a fotografce Petře Collins - "Ona je má jedna z nejlepších kamarádek z New Yorku"
o Bad Liar - "Nikdy jsem se nezastavila, i když jsem si dala pauzu. Měla jsem Bad Liar asi rok, vrátila jsem se zpět a poté jsem píseň nahrála společně s Justinem (Tranterem) a Julií (Michaels). Je to má jedna z nejoblíbenějších písní, kterou jsem udělala"
o hudbě a druhém singlu Fetish - "Vždy se snažím, aby má hudba byla jiná. Bad Liar je jiný, než věci z Revival a od toho, co jsme vytvořili s Kygem. A teď je na řadě druhý singl, který překvapí ještě víc, než Bad Liar.

image host image host image host image host image host image host

It Ain´t Me - oficiální videoklip!

2. května 2017 v 18:35 | Zuzi

V pondělí 24.dubna byl nečekaně vypuštěn do světa oficiální videoklip k písni It Ain´t Me od norského producenta Kyga a Seleny. Bohužel, ani tentokrát se Selena ve videoklipu neobjevila.

Gucci Mane o Seleně - video

1. dubna 2017 v 12:58 | Zuzi :)

Americký rapper Radric David, který je známý pod uměleckým jménem Gucci Mane nedávno navštívil rádio, kde se ho moderátorka zeptala na hudební spolupráci se Selenou. Ano, potvrdil, že nahrál se Sel píseň, ale nechce o ní mluvit, protože to není jeho píseň, ale Seleny.

Moderátorka: "Budeš mít píseň se Selenou Gomez?"
Gucci Mane: "Nechci o tom úplně mluvit, není to má píseň, ale její."

 
 

Reklama