Osobní videa

Osobní video z Instagramu - 22.9.2018

9. listopadu 2018 v 9:02 | Zuzi

Selena byla v září po delší době hodně aktivní na svém Instagramu a dokonce 22.září poskytla živé vysílání ( do článku přidávám pár informací z videa), ale o dva dny později zveřejnila fotku, ke které připsala, že si opět dává pauzu od sociálních sítí hlavně kvůli negativním komentářům, které ji ranily:(

Selena okomentovala to, jak vnímá, že má nyní na Instagramu přes 144 milionů sledujícíh - "Je nesmyslné, aby lidi byli tak posedlí číslem"
O písni Rare (tato píseň bude na jejím novém albu) - "Je to o dívkách, které nevědí, že jsou vzácné. Tato píseň může být vaše hymna"
O Talor Swift - "Taylor je úžasná! Miluji ji, je úžasná. Právě dneska jsem s ní mluvila. Ona je doslova jako má velká sestra, říkám ji všechno. Ona je tak chytrá, že mě to až děsí"
O depresi a úzkosti - "Deprese byla 5 let v mém životě. Deprese a úzkost ovlivňovaly vše, co jsem udělala ve svém životě. Chtěla bych mít odvahu jít dál"


Více v celém článku

Osobní video - 10.3.2017

15. března 2017 v 17:45 | Zuzi :)

Selena zveřejnila krátké video na Instagram Stories své nejlepší kamarádky Ashley Cook, kde poslouchá nejnovější píseň No Frauds od Nicki Minaj. Ta poté toto video sdílela na svém Instagramu + další videa od celebrit, které také poslouchaly tuto píseň a vyjádřila se k tomu takto:

Nicki Minaj: #SelenaGomez #JheneAiko #Tinashe #ArianaGrande - co je na tomhle vtipné, že všechny 4 vypadají tak sladce a nevinně, ale myslím si, že ve skutečnosti jsou celkem hustý. Lol. Nečekala jsem to, ale miluji ty holky za to, že rapovaly. Pretty Girls Let Your Light Shine BRIGHT #BadBtchsLinkUp #TheyDontWantNoFrauds" (Nicki začala včera sledovat Selenu na Instagramu)

Osobní videa - 13.2.2017

14. února 2017 v 16:33 | Zuzi :)

V neděli 12.února se konalo slavnostní udílení prestižních hudebních cen Grammy, který se konal ve Staples Center v Los Angeles a celou akci uváděl James Cordon. Celou dobu se spekulovalo, že Selena se tohoto slavnostního předávání zúčastní společně se svým přítelem Abelem (The Weeknd). Nakonec pouze zavítala s Abelem a přáteli na afterpárty The Anti, kterou pořádala Rihanna. Sel a ostatní přátelé zveřejnili na své Instagramy krátká videa, ve kterých je vidět, že se opravdu bavili :) Navíc, na afterparty byl také Kygo, který zveřejnil na svůj Snapchat krátké video se Sel♥
Osobní video z Intagramu - 16.1.2017

29. ledna 2017 v 11:56 | Zuzi :)

Selena strávila 16.ledna den v nahrávacím studiu společně se svými přáteli, ale zároveň hudebníky a skladateli Julií Michaels a Justinem Tranterem, kteří se už podíleli na psaní některých Seleniných písní. Selena svůj Instagram aktualizovala novým videem z tohoto dne, ve kterém můžeme vidět, jak si pouštěli nový debutový singl Issues právě od Julie Michaels, který vydala 12.ledna. Doporučuji si tu písničku poslechnout, je opravdu velmi pěkná♥

Selena: "Když lidé změnili váš život magickou hudbou. Jsem tak za vás šťastná @imjmichaels @tranterjustin - jedna z mých nejoblíbenějších písní, kterou napsali"

Osobní videa - 7. - 8.1.2017

12. ledna 2017 v 20:13 | Zuzi :)

Selena se v sobotu 7.ledna sešla po dlouhé době se svým velmi dobrým kamarádem a bývalým hereckým kolegou Davidem Henrie, aby oslavili 5 let od vydání posledního dílu seriálu Kouzelníků z Waverly, který skončil 6.ledna 2012. Při této příležitosti Selena použila poprvé aplikaci "Instagram stories", ve které společně probírají a přemýšlejí nad osudy Alex, Justina a Maxe Russo za těch uplynulých 5 let. Na video se doporučuji podívat, je strašně zlaté :)♥


image host image host image host image host image host image host image host image host

O den později 8.ledna Selena uspořádala na Instagramu společně se svými přáteli Live Chat, který by mohla praktikovat častěji :)♥


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Velké oznámení už zítra!

14. června 2015 v 21:05 | Zuzi :)
Selena si dnes na Twitteru dala na pozadí a profilovku černo + zveřejnila krátké video, u kterého nám se svým popiskem naznačila, že už zítra se dozvíme další novinku! Podle videa si vůbec netroufám říct, o jakou novinku by se mělo jednat. Ale, to už se dozvíme zítra!♥

"Další VELKÉ oznámení už zítra...Zůstaňte naladěni!"

Osobní videa - 3.4.2015

6. dubna 2015 v 11:28 | Zuzi :)
Sel po delší době zveřejnila nová osobní videa. První video je z auta, kde si zpívá.. a ve druhém videu můžeme vidět, jak se svou kamarádkou (doprovázela ji na Stars Dance Tour) tančí na píseň od Rihanny :)

"Znuděná"


"Zpět s @charmladonna"

Video ze zákulisí AMA´s - 13.12.2014

28. prosince 2014 v 20:49 | Zuzi :)
Tohle video Sel zveřejnila už v polovině prosince, ale nějak jsem ho zapomněla přidat na blog, tak to napravuji teď :) Video je ze zákulisí American Music Awards - můžeme tam vidět záběry ze zkoušek, z příprav nebo také z červeného koberce :)

Osobní videa - 13.-14.10. 2014

15. října 2014 v 22:39 | Zuzi :)
Kromě osobních fotek, tu mám i dvě osobní videa. První přidala sestřenice Priscilla, kde můžeme vidět Sel a Priscilly přítele, jak jezdí na čtyřkolce. Druhé video přidala Selena na Instagram, kde hraje Slow Down :)


Osobní videa - 17.-31.8.2014

7. září 2014 v 13:57 | Zuzi :)
Sel zveřejnila na svůj Instagram plno nových videí. První dvě se týkají Ice Bucket Challange (člověk na sebe musí vylít studenou vodu s ledem a nominovat další lidi). Selena byla nominována od Taylor Swift a Ryana Seacresta, ona dále nominovala Caru Delevingne, Suki Waterhouse a Jamesa Franca :)


"Přijato!!!! @ryanseacrest, @taylorswift""Nominace. 24 hodin. @caradelevingne, @sukiwaterhouse, @jamesfranco"


"Oceans - Hillsong church "spirid lead me where my trust is without boarders" To je tak krásně napsané. Krásné ráno :)"


"Hey, chceš tancovat @chrissyteigen?"


":)"
 
 

Reklama