Osobní fotografie

Osobní fotky z New Yorku - 8.9.2018

10. října 2018 v 21:41 | Zuzi

Selena byla v New Yorku se svými kamarádkami, které zveřejnily na své sociální účty tyto úžasné osobní fotky + Selena zveřejnila na svůj Instagram čtvrtou fotku, která dosáhla 10 milionů likes, bohužel o něco později ji Selena ze svého účtu smazala.

image host image host image host image host image host image host

Osobní fotky + fotky s fanoušky - 29.8.2018 Bulharsko

16. září 2018 v 17:36 | Zuzi

Selena se kromě hudby, natáčení filmů, navrhovaní oblečení a plno dalších věcí věnuje už také delší dobu charitě. V září 2009, to Seleně bylo 16 let,tak se stala nejmladší ambasádorkou Unicef v Americe a letos začala spolupracovat s další organizací a to A21 (tato organizace se věnuje problémům jako je obchodování s lidmi ve světě a sexuálního násilí na ženách).
Selena se s námi na svém instagramovém účtu podělila s fotkami z její cesty z Bulharska, kde strávila 3 dny už jednou zmiňovanou organizací A21 + na internetu fanoušci zveřejnili fotky se Sel :)

Selena: "V pořádku. Mluvení z mého srdce přes hodinu s někým, kdo dává tyto myšlenky do placených slov, může být pro mě těžké. Čím jsem starší, tím víc chci, aby můj hlas patřil mě. Toto vše patří mimo mou práci v průmyslu, která je tu déle, než my všichni dohromady. Tento rozhovor jsem poskytla pouze kvůli těmto třem věcem. Kvůli práci s A21, mé kolekci s Coach a nějaké té nové hudbě. Jsem si vědoma, že budu mít vždy nějaké zájmy ve svém osobním životě, protože je to tempo naší "společenské" generace. Jsem vděčná za svou pozici a vždy najdu způsoby, abych dělala svou práci více pro ostatní a vracelo se to zpět - vše má svůj nejlepší čas s mou hudbou, módou, filmem a mou láskou pro učení o tomto světě.
Církev je jméno pro něco osobnějšího. Vždy tady existuje agenda hledající informace o takovém předmětu a chápu proč. Zřídka mluvím o církvi (já ne), ale vždy se cítím dobře, když mluvím o svých hodnotách a přesvědčeních. Respektuji to od všech a od každého.
Chápu, že reportéři pracují tak, aby získali pozornost čtenáře, ale já vždy budu pracovat na tom, abych zajistila, že to, co se dostane na veřejnost, byla pravda.
Jsem trochu pošetilá, ale zároveň překvapená. Znáte mě a mé srdce. Nemůžu si pomoct. Takže, pošlu z některých MÝCH fotek z kolekce a práce s A21. Mé srdce. A možná upravím mé aktulní texty, které uslyšíte už brzy :)
Miluji vás lidi až na měsíc a zpět. Pro více informací o práci, kterou dělám s A21 prosím, prosím navštivte odkaz na mém profilu. Mnohem více o tom už brzy!"

image host image host image host image host image host image host

Více v celém článku

Osobní fotky s Cardi B, DJ Snake a Ozuna - 25.8.2018

8. září 2018 v 16:14 | Zuzi

Sel přidala 25.srpna na svůj Instagram tři nové fotky + jedno video na Instagram stories, kde je společně s Cardi B, DJ Snakem a Ozunou. Tyto fotky a video pochází ze dne, kdy natáčeli videoklip k jejich společnému singlu, který se bude jmenovat "Taki Taki" a podle DJ Snakea vyjde už tento měsíc! :)

---
---
---

image host image host image host

Osobní fotky z oslavy Courtney J Barry - 18.8.2018

6. září 2018 v 14:57 | Zuzi

Courtney J Barry, jedna z nejlepších kamarádek Seleny, oslavila v srpnu své 26.narozeniny! Selena na svůj Instagram zveřejnila fotky z oslavy, která byla ve velkém stylu :)
Oslava se dělila na 3 části - nejdříve Selena, Courtney, Ashley a Raquelle zašly na jídlo do italské restaurace. Poté holky zašly do tetovacího salónu, kde si nechaly vytetovat číslo 4. Selena a Courtney si ale nechaly udělat ještě jedno společné spciální tetování na pravé straně žeber - nechaly si vytetovat 1 (význam těchto číslic Selena vypsala u svých fotek).
Na závěr, se odpoledne u Seleny doma na zahradě ve Studio City konala oficální narozeninová oslava. Podle fotek je vidět, že si tuto oslavu dostatečně všichni užili :)♥

Selena: "Má nejlepší kamarádka slaví 26. Část první"

image host image host image host image host image host image host

Selena: "Má nejlepší kamarádka slaví 26. Část druhá. #4, protože tyto ženy zůstaly po mém boku 7 let (@ashley_cook 12 let). #4, protože jste má 4 pro zbytek mého života. Ženy, miluji vás. Inspirujete mě být lepší, silnější, být blíž k bohu a aby jsme žili společně ten nejvíce INSANOVÝ příběh. Nemůžu se dočkat na další 50!! PS: @raquellestevens měla skutečný záchvat paniky 🙄 Je to srabík!🤦🏽‍♀️"

image host image host image host image host image host image host

Více v celém článku

Osobní fotky - 14.8.2018 Newport Beach, Kalifornia

2. září 2018 v 16:11 | Zuzi

Selena si 14.srpna udělala odpočinkový den, který strávila společně se svými přáteli a rodinou na soukromé jachtě v Newport Beach v Kalifornii. Selena i její přátelé zveřejnili na své internetové profily pár osobních fotek z tohoto dne :)

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

Osobní fotky - 6.8.2018

25. srpna 2018 v 19:33 | Zuzi

Sel začala být po delší době trochu více aktivní na svém Instagramu a začátkem srpna zveřejnila osobní fotky sebe samotné, ale na první fotce ji můžeme vidět s jejími přáteli a hereckými kolegy :)

Selena: "Randoms a film"

image host image host image host image host image host image host

Osobní fotky z narozenin - 22.7.2018

2. srpna 2018 v 18:39 | Zuzi

Naše Selenka oslavila 22.července své 26.narozeniny a zde vám do článku přidávám fotky z narozeninové oslavy, která se letos konala na soukromé jachtě v Orange County v Kalifornii♥ První várku fotek přidala samotná Sel na svůj Instagram s popiskem, kde děkuje svým fanouškům a nejlepším přátelům za to, že s ní slavili narozeniny a druhou várku fotek už přidali její přátelé na své sociální profily :)

Selena: "Další rok za mnou..Děkuji za všechnu narozeninovou lásku. Nemůžu už být víc vám vděčná a mým nejlepším přátelům, že jste se mnou slavili. Miluji vás lidi! Bůh vám žehnej!"

image host image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

Na koncertě Imagine Dragons - 21.7.2018 Inglewood, Kalifornia

1. srpna 2018 v 19:57 | Zuzi

Selena den před svými narozeninami navštívila společně se svými přáteli koncert americké rockové skupiny - Imagine Dragons v Inglewoodu v Kalifornii. Sel její přátelé překvapili a v zákulisí této kapely ji uspořádali menší přednarozeninovou oslavu :)

image host image host image host image host image host image host

Osobní fotky - 4.7.2018

30. července 2018 v 18:51 | Zuzi

4.července se v Americe slavil Den nezávislosti a Selena tento den strávila ve společnosti svých přátel - např. David Henrie a jeho manželkou Marií Cahill, Annou Collins a se svou sestřenkou Priscillou, jejím synem Aidnem a snoubencem Jay Cosme :) Určitě si společný den užili♥

Selena: "Doufám, že každý z vás měl úžasný 4.červenec! Já ten svůj strávila s několika mými oblíbenými lidmi @disney❤️"

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

Osobní fotka - 1.5.2018

18. června 2018 v 19:08 | Zuzi

Selena strávila 1.května svůj volný čas ve společnosti svého bývalého hereckého kolegy, ale zároveň kamaráda Davida Henrieho a jeho manželky Marie Cahill u nich doma :) Sám David poté zveřejnil na své sociální osobní účty tuto roztomilou fotku :)♥

David Henrie:"...Povívejte se blíž, Alex se vždy objeví na party ;)"

image host
 
 

Reklama