Kouzelníci z Waverly - první série

Kouzelníci z Waverly na JOJ Plus

10. října 2012 v 16:07 | Zuzi :)
Na slovenském kanále JOJ Plus už od 18.9. vysílají seriál Kouzelníky z Waverly. Začínají každý všední den od 16:00, což bude pravidelný čas pro odvysílání všech sérií. Byla bych ráda, kdyby to časem běželo i v české televizi :)

Epizody z 1. série Kouzelnícici z Waverly - videa

22. dubna 2012 v 11:33 | Zuzi :)

Nekopírovat!

1x01 - Šíleně rychlý výprodej (Crazy 10-Minute Sale)Alex Russo použije Duplikační kouzlo, aby se dostala na akci Šíleně rychlého výprodeje. Mezitím Max dostane svou první hůlku a hned ji využije, ale následky na sebe nenechají dlouho čekat. Všechno co dělá Alexin horogram dělá i Alex v obchodě a strhne na sebe veškerou pozornost. Alex nakonec zjistí že, pomstou ublížila hlavně sama sobě.

1x02 - První pusa (First Kiss)Justin chodí s Mirandou, ale bojí se první pusy, protože žádnou holku ještě nepolíbil. Alex Justinovi pomůže kouzlem vrácení času jenzě se mu pořád nedaří Mirandu políbit. Mezitím Mac Mac Mac ochutnávají Maxův sendvič. Ochutnávka stále vázne. Otec se vydá do kina za Justinem a Alex.

1x03 - Jak se málem utopila v moři čokolády (I Almost Drowned in a Chocolate Fountain)Alex má ze španělštiny špatné známky. Aby mohla jít na rande s Rileym, musí si známky zlepšit. Použije tedy španělského kapesního elfa, který ji s opravným testem pomůže. Justin a Max se za to chtějí Alex pomstít a tak když jde spolu s Rileym a přáteli do nově otevřené restaurace Flákota, dají ji do kabelky kapesního elfa, který když někoho kousne, stává se závislým na čokoládě.


1x04 - Nový zaměstnanec (New Employee )Alex a Harper mají pocit, že na sebe mají čím dál méně času a tak se nechá Harper zaměstnat v rodinné restauraci Russových. Harper je však nešikovná a Alexiny rodiče ji chtějí vyhodit. Alex ji tedy začaruje a z Harper se rázem stane nesnesitelná servírka, která natolik ctí pravidla, že vyhodí Alex. Justin si zřídí doučovací kroužek, ale zdá se, že má konkurenci, která ho chce zničit.

1x05 - Večer plný zklamání (Disenchanted Evening)Alex zjistí, že její spolužák TJ je kouzelník. TJ používá kouzla, která mu usnadňují život kdykoli chce a nemusí dodržovat domácí pravidla. Alex chce život bez pravidel a tak začaruje rodiče, kteří to budou respektovat. Max pracuje na domácím úkolu, kterému stále něco chybí.

1x06 - Tatínkova holčička (You Can't Always Get What You Carpet)Jerry předělává Alexin pokoj. Alex ví jak na svého otce, aby udělal vše co ji na očích vídí, čehož umí náležitě využít. Alex si tedy ze sklepa vezme létající koberec, který bez svolení nesmí používat. Jerry se rozhodne, že dá Alex pár lekcí létaní. Justin dostal tapety po Alex a hledá věci, které by odvedly pozornost od dívčích tapet.

1x07 - Alexina volba (Alex´s Choice)Alex a Harper jsou pozvané od své největší rivalky Gigi na čajový dýchanek, což je Alex podezřelé. Použije tedy kouzlo a dozví se, že čajový dýchánek je ve skutečnosti soutěž o největší lemru, kterou by měla vyhrát právě Harper. Justin s Maxem se bez svolení svého otce dostanou do kouzelnické skrýše a vystřelí si z kouzelnické pohotovosti, ti to však pojmout jako opravdové volání o pomoc a Justin s Maxem budou mít co vysvětlovat.

1x08 - Zkroť si draka (Curb Your Dragon)Alex přes čaronet koupí drakopsa, kterého věnuje Justinovi. Jelikož rodiče o psovi nechtějí ani slyšet, vymyslí si, že psa našli venku a čekají až na inzeráty, které rozvěsili po celém městě zareaguje majitel psa. Ovšem ten se opravdu ozve a Justin s Alex chtějí znát jeho totožnost.

1x09 - Filmy (Movies)Justin má novou partu kamarádů, se kterými si kupodivu rozumí také Alex. Justinovi noví přátelé pozvou Justina a Alex na film Děs na halloweenském večírku sesterstva 2, který je ovšem nepřístupný. Alex se chce na film dostat za každou cenu a tak použije kouzlo, ale nedopatřením se dostane přímo do děje filmu a stává se jednou z hlavních postav. Theresa vidí jak její děti rychle rostou a snaží se strávit každou volnou chvíli s Maxem.

1x10 - Když zničíš mě, zničíš i sebe (Pop Me And We Both Go Down)Ve škole se objeví nová dívka jménem Miranda, která okamžitě padne Justinovi do oka. Miranda ho nečekaně pozve na juniorský ples. Ovšem Justinovi se před plesem udělá beďar, který Alex omylem oživí. Z počátku je Justin rád, že mu radí jak sbalit holky, ale postupně si beďar začíná děat co chce a nadělá Justinovi plno problémů. Alex při domácí výuce kouzel oživí Jerryho trofej, kterou získal v celostátním závodě v běhu.

1x11 - Vzpoura elixíru (Potion Commotion)Justin, Alex a Max se učí namíchat emoční elixíry, po jejichž vypití mají lidé stejné emoce. Alex se líbí Justinův soupěř Brad a jelikož chce, aby se do ni okamžitě zamiloval, použije elixíry. Jenže Alex vypije oba elixíry a zamiluje se tak sama do sebe. Max získává kouzelnické schopnosti a stává se tak soupeřem Alex a Justina.
Alex má plné zuby toho, jak ji neustále všichni srovnávají s Justinem. Přeje si tedy, aby ji už nikdo nikdy s Justinem nesrovnával. Přání se ji splní. Nikdo ji totiž nebude srovnávat s někym koho nikdo nezná. Dokonce ani vlastní rodiče.

1x13 - Čarodějná škola: 1. část (Wizard School: Part 1)Justin odjíždí na letní čarodějnickou internátní školu a je rád, že celé prázdniny neuvidí Alex. Poté co Alex použije čarodějnickou urgentní poštu a odešle celý dům do neznáma, rodičům dojde trpělivost a Alex posílají do letní školy za Justinem. Z Maxe je nyní jedináček a chce s otcem dělat vše na co dosud neměli čas. A začínají kempováním na terase.

1x14 - Čarodějná škola: 2. část (Wizard School: Part 2)Poté co se Alex dozvěděla o plánu profesorky Zlolajdy, která pokud Justin vyhraje turnaj dostane jeho kouzelnickou moc a stane se tak nejmocnější čarodějkou, musí přesvědčit Justina, aby se turnaje nezúčastnil. Před rodinnou restaurací Russových se objevila konkurence, kterou se pokusí Max zničit.
Justinovi se líbí dívka ze školy, ale bojí se ji oslovit, protože ví, že randí výhradně jen s kluky s basebalového týmu. Rozhodne se tedy, že se do týmu dostane, ale hraní mu nejde a tak použije kouzla. Ovšem když to zjistí jeho otec, zakáže mu kouzlit, čímž se předevšemi ztrapní. Alex se líbí Riley, kluk z basebalového týmu, kterému pomocí kouzel dopomáhá k výhře jeho týmu. Z Maxe se stal nadšený fanoušek basebalu.
K Russovým přijíždí na návštěvu strýc Kelbo, který narozdíl od jeho bratra Jerryho kouzlit může, což se líbí hlavně Alex, která při výuce kouzel dává přednost praxi před teorií. Strýc Kelbo však není při výuce tak zodpovědný a důsledný jako Jerry a tak hrozí, že vytopí rodinnou restauraci. Justin dostává do skříňky milostné vzkazy a tak začíná pátrat po své tajné ctitelce.

1x17 - Vysvědčení (Report card)Z Čaroškoly přichází vysvědčení. Justin s Maxem prospějí, jen Alex má nedostatečnou. Vysvědčení však musí nechat podepsat rodiči, čemuž se snaží všemi možnými způsoby vyhnout. Když však rodiče najdou Alexino vysvědčení, Alex zpanikaří a své rodiče promění v morčata. A aby toho nebylo málo, morčata utečou a Alex hrozí, že přijde o své kouzelnické schopnosti.

1x18 - Zasloužení zásluhy (Credit check)Alex je nabídnuta letní stáž v módním časopise. Alex vymyslí nový trend, který bude představen vydavatelce časopisu slečně Angele. Nový trend se okamžitě ujme a Jeffrey Alexin nápad vydává za svůj. Alex se chystá Jeffreymu pomstít. V restauraci za Alex zaskakuje Milly, která se líbí Justinovi, ale ten se ji bojí pozvat na rande a tak na průzkum vyšle svého mladšího bratra Maxe.
Riley se rozešel s Alex, kvůli její žárlivosti. Alex se rozhodne, že si najde nejhezčího kluka v okolí. Žádného však nemůže najít a tak pomocí kouzla oživí manekýna z výlohy. Když se Riley vrátí k Alex, chce ho Alex proměnit zpátky, ale marně. Justin se ujal role Maxova učitele kouzel.

1x20 - Quinceanera (Quinceanera)Jerry své děti naučí nové kouzlo převtělení se do druhé osoby. Alex čeká quinceanera, což je latinsko-americká tradice, kdy se z dívky stává žena. Alexina matka celou oslavu připraví a pozve také svou matku. Alex se však odmítá obléknout do růžových šatů a tak když zjistí, že její matka quinceaneru mít nemohla, pomocí kouzel si vymění svá těla. Justin a Max slíbili matce, že se na tuto slavnost naučí tančit, ale jejich babičce se zdá, že taneční kurz, do kterého chodí pro ně není dost dobrý a rozhodne se, že je tančit naučí sama.

1x21 Exkurze do muzea (Art Museum Piece)Alex musí v sobotu do muzea jinak hrozí, že bude muset navštěvovat letní školu. V muzeu však nečekaně dostane test, ale jelikož Alex nezná odpověď ani na jednu otázku, pomocí kouzla si zavolá pomocníky - oživí obrazy. Max a Jerry začarují míč, aby byl průchozí a doma tak nic nerozbili, ale kouzlo bude mít nepříjemné následky pro Theresu. Harper prodává doma vyrobené šperky.

Zdroj textu: serialzonePhotoshoot k první sérii kouzelníkům z Waverly

18. července 2011 v 20:49 | Zuzi :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kouzelníci z Waverly-popis seriálu

18. července 2011 v 12:26 | Zuzi :)
Kouzelníci z Waverly je televizní seriál, který je vysílán na Disney Channel a premiéru měl 12. října 2007.

Tento seriál se soustředí na rodinu Russových, která zahrnuje Alex, jejího staršího bratra Justina a jejich mladšího bratra Maxe; Alexina nejlepší kamarádka Harper také patří do dějové linky. Tři sourozenci jsou kouzelníci a žijí společně se svým italsko-americkým otcem Jerrym, který je sám bývalým kouzelníkem a jejich mexicko-americkou matkou Theresou.
Dětem není povoleno používat kouzla bez dozoru a pouze jeden z nich bude mít magické schopnosti, až budou dospělí a to bude rozhodnuto v kouzelnickém utkání. Jejich otec Jerry vyhrál tuto soutěž, ale předal své schopnosti jeho bratrovi, aby se mohl oženit s jejich matkou Theresou, která je smrtelníkem, protože kouzelník nemá dovoleno oženit se se smrtelníkem. Alex se občas dostává do potíží při používání magických schopností, Justin vždy přesvědčuje Alex, aby nedělala ještě více problémů, než ve kterých již je a učí se lekce a mravy, které se vztahují ke kamarádům, rodině a škole.


Zdroj textu: wikipedia.org
 
 

Reklama