Kouzelníci z Waverly - druhá série

Epizody z 2. série Kouzelnícici z Waverly - videa

7. července 2012 v 18:33 | Zuzi :)

Nekopírovat!

2x01 - Chytrokalhoty ( Smarty Pants)


Jerry odjel na kouzelnickou konferenci a tak si bere výuku na starost Justin. Alex a Maxovi představuje takové kouzelnické vychytávky jako je například rychlotriko, které kouzelníkovi poskytne nadzvukovou rychlost, noční čapka, kterou když si kouzelník nasadí okamžitě usne nebo chytrokalhoty, které když si kouzelník nasadí, osvojí si všechny znalosti. Ve škole se koná vědomostní soutěž, na kterou se hlásí Harper. Jelikož Harper ztratí jednu hráčku, poprosí Alex zda-li by ji v soutěži nezastoupila. Té nezbývánic jiného, než si tajně vypůjčit chytrokalhoty. Max se snaží vydělat na vodě ze školní fontány.2x02 - Pozor vlk (Beware Wolf)


Justin si domluvil rande naslepo. I když je dívka z čarodějnického světa, zrpvu vypadá normálně. Ovšem do té doby něž se začne chovat jako pes. Justin je zaslepený láskou a její chování se mu jeví jako roztomilé. Alex tedy donutí Isabel, aby Justinovi řekla pravdu. Když Justin Isabel políbí, přemění se ve vlkodlaka.


2x03 - Kreslený příběh ( Graphic Novel)


Max najde Alexin kouzelnický deník, kam si kreslí svůj svět, který může pomocí kouzla prožívat. Max přinese deník do školy, kde mu ho vezme Gigi, Alexina rivalka a hrozí tak, že se ve škole provalí Alexino tajemství a to, že se jí líbí její spolužák Dean. Max tedy použije kouzlo a uvězní tak Gigi v Alexině deníku. Teď musí Alex, Max a Justin vymyslet jak dostat Gigi z deníku a také to, aby neprozradila ostatním, že umí kouzlit.


2x04 - Závod ( Racing)


Alex by už konečně ráda zjistila, zda-li se Deanovi líbí, ale ten je neustále obklopen svými kamarády a Alex nemá příležitost si sním promluvit o samotě. Přesveškeré úsilí se ji povede ho pozvat dorestaurace, kterou vlastní její rodina. Dean ovšem dorazí i s kamarády a tak když Alex zaslechne, že Dean schání auto na blížící se závod, nabídne mu auto svého otce, které je na odpis. Max si neustále objednává kouzelnické věci z Kouzelnického týdeníku i přesto, že mají vedlejší účinky. Harper nastupuje do autoškoly.


2x05 - Alexin brácha Maximan ( Alex´s Brother Maximan)


Justin sestrojil robota a chce s ním vyhrát na robotí olympiádě. Dean pozve Alex na rande, ale Justin a Harper ji varují před proslulým Deanovo líbacím koutem. Ve městě se objevil lahůdkový zloděj, ale jelikož má policie práci se závažnějšími případy, rozhodne se vzít Max spravedlnost do svých rukou. Harper má práci, o které zatím nikdo nemá ani potuchy.


2x06 - Záchrana čaroškoly: 1. část ( Saving Wiz Tech: Part 1)


Čaroškola je zahlcena plastovými míčky a nikdo tak nemůže obývat hrad ani vyučovat. Profesor Crumbs musí povolat odborníky na odstraňování plastových míčků a žádá Jerryho zda-li by v jejich domě nemohl několik studentů ubytovat. Mezi nimi je také Ronald, student, kterému se Alex líbí a je proto schopen udělat vše. Alex mu podléhá a je odhodlaná se vrátit ke studiu na čaroškole.


2x07 - Záchrana čaroškoly: 2. část ( Sawing Wiz Tech: Part 2)


Díky Justinovu se mohli opět všichni studenti vrátit do čaroškoly. Ovšem škola je pro změnu zahlcena raklamami a výuka kouzlení jde stranou, což se Justinovi nelíbí a jde za profesorem Crmbsem. Ronald chce přesvědčit Alex, aby s ním šla do věže zla a mohli tak společnými silami ovládnout čaroškolu.


2x08 - Harper to ví ( Harper Knows)


Harper má narozeniny a chce jít na Popcom, přehlídku komixových kostýmů. Harper chce, aby ji Alex pomohla s výrobou kostýmů a ona tak mohla vyhrát první cenu za nejlepší kostým. Alex odmítá, ale změní názor poté co dorazí tajní agenti z kouzelnické říše, protože si Rada kouzelníků žádá služby Alex, Justina a Maxe. Na Popcomu došlo ke stavu nouze, kde se objevují skuteční kouzelníci a mohlo by být prozrazeno jejich tajemství. Alex je však nucena pro záchranu jejich přátelství, Harper prozradit své tajemství.


2x09 - Obživlý taxík ( Taxi Dance)


Alex, Justin a Max pátrají po místech svého narození a historkách s nimi spojené. Zatímco Justin a Max se jdou podívat do porodnice, Alex se dozvídá, že se narodila v taxíku. Ten je však nyní na odpis a Alex si z něj chce vzít suvenýr. Taxik tedy oživí, aby se dověděla jak porod probíhal, to ovšem nevěděla, že pokud oživí neživou věc, ta si k ní najde citové pouto a jen tak se ho nezbaví.


2x10 - Cupid ( Baby Cupid)


Jerry a Theressa se neustále hádají a k usmíření nedojde ani na jejich výročí. Alex se tedy rozhodne na čaronetu objednat služby Cupida. Objeví se však malé dítě s pouze jedním šípem, který vystřelí po Justinovi a ten se bláznivě zamiluje do Harper. Max se nyní snaží opravit šíp lásky a Alex musí vysvětlit proč má doma malé dítě.


2x11 - Ať se to stane ( Make It Happen)


Jelikož čarodějnické schopnosti zůstanou pouze jednomu ze sourozenců Russových, navštíví je čarodějnický profesní poradce, kterému musí sdělit svůj alternativní plán. Zatímco si Alex s Justinem založí vlastní kapelu, Max by chtěl uspět jako kouzelník.


2x12 - Školní hra ( Fairy Tale)


Justin potřebuje doporučení od pana Laritata a tak se ujímá režírování školní hry Petr Pan. Roli Zvonilky získala Harper, ta se však vážně zraní a zastoupit ji musí Alex, která není schopna naučit se celý scénář zpaměti. Max se stal novým kritikem školního časopisu.


2x13 - Týden módy ( Fashion Week)


Harper dostala od vyhlášeného módního návrháře šaty, které do přehlídky nesmí nikdo vidět a tak je schová u Alex. Ta je však nedopatřením zničí. Díky týdnu módy je město plné modelek a tak se na ně Justin s Zekem snaží zapůsobit


2x14 - Pomocná ruka ( Helping Hand)


Theresa a Jerry se rozhodli rozdělit dětem domácí práce a za domácí úkol musejí vymyslet vlastní kouzlo. Alex by šla ráda s Harper do kina, ovšem má tolik práce, že si vypůjčí Justinovu pomocnou ruku, kterou stvořil pro prezentaci pro pana Spellmana. Ruka je však po celodením uklízení natolik unavená, že se nehne a Justin tak nemůže pokračovat ve své prezentaci.


2x15 - Hodiny výtvarky ( Art Teacher)


Alex při hodině výtvarky použije kouzlo a profesorka Majorhealeyová zná její tajemství. Slečna Majorhealeyová však ví, že TJ je také kouzelník a když se rozešli, proměnil ji ve čtyřicetiletou ženu a po Alex chce, aby ji proměnila zpět v šestnáctiletou dívku. Max si vymyslí, že trpí vzácnou nemocí a do Stanice se začínají sjíždět známé osobnosti, aby mu vyjádřili soucit.


2x16 - Budoucí Harper ( Future Harper)


Alex se od Harper dozví, že plno příběhů, které ji vypráví už četla v knize H. J. Darlingové. Justin tedy přečte všechny její knihy a zjistí, že zná jejich tajemství a píše o jejich životě. Vydají se tedy za ní, tam ovšem zjistí, že H. J. Darlingová je ve skutečnosti Harper z budoucnosti a je tedy jasné, kdo v budoucnu prozradí jejich tajemství.


2x17 - Alex koná dobro ( Alex Does Good)


Alex neustále porušuje školní řád a tak ji za trest pan Laritate zapíše do Klubu šťastných pomocníčků. Alex však brzy pozná, že v klubu nejde o pomáhání druhým, ale úplně jiné aktiviy. Max se snaží zapůsobit na svou spolužačku svými vtipy, ty jsou však na úkor ostatních, což se mu později vymstí.


2x18 - Hugh není obr ( Hugh´s Not Normous)


Hugh utekl z domova poté, co zjistil, že není obr a navíc je adoptovaný. Alex se mu snaží pomoci a tak ho na chvíli promění v obra. Mezitím pátrá po jeho skutečných rodičích. Max se snaží Alex pomstít za její kanadské žertíky.


2x19 - Na Justinovu přehlídku nesmí pršet ( Don´t Rain on Justin´s Parade - Earth)


Ve škole se koná konzultace povolání, kde Justin objeví svého oblíbeného meteorolga Baxtera Knighta. Od něj se dozvídá, že mu poslední dobou žádná předpověď počasí nevychází a tak Justin pomocí kouzel ovládá počasí podle Baxterových předpovědí. Tím však naštve Matku Přírodu. Alex při zastupování pana Laritata koná samé dobro, což ji vadí a chce se vrátit ke svým neřestem.


2x20 - Rodinný zápas ( Family Game Night)


Alex čeká důležitý test, na který se nepřipravila a tak si s Harper vymění těla. Při zpáteční výměně však poplete kouzlo a Harper uvízně v Alexině těle. Justina uhání dívka, která si myslí, že je jeho přítelkyně a tak ji pozve na rodinný večer, kde zaručeně nevydrží.

1. část 2. část 3. část

2x21 - Justinova nová přítelkyně ( Justin´s New Girlfriend)


Justin, Alex a Harper si vyrazí do kina na němý film a tak zatimco Alex je k smrti znuděná, Harper a Justin plánují další návštěvu kina. Zjiš´tují, že mají plno společného a tráví spolu většinu volného času. Alex však zůstává sama a tak Justinovi a Harper namluví, že si ani neuvědomují, že spolu ve skutečnosti randí. A tak zatímco je Harper štěstím bez sebe, Justin se snaží setkání s Harper vyhnout.

1. část 2. část 3. část

2x22 - Moje lektorka, lektorka ( My tutor, tutor)


Maxovi se kouzlení stále nedaří a tak mu otec zaplatí lektorku kouzlení. Ta však udělá velký dojem na Alex, se kterou tráví většinu svého volného času, ovšem o zájem lektorky usiluje také Justin a tak když zjistí, že se blíží Maxovi zkoušky, po kterých lektorka odcestuje za dalším svým studentem, rozhodnou se Maxe naučit špatná kouzla, aby měli lektorku sami pro sebe.


2x23 - Malba na zakázku ( Paint by Committee)


Komise pro výtvarnou výzdobu Tribetské střední školy, kterou tvoří Justin a Harper, vybrala Alex, aby vyzdobila jednu ze školních zdí. Alex se však svým návrhem nedokáže zavděčit všem studentům a tak ji nezbývá nic jiného, než použít kouzlo. Max se snaží stát hvězdou internetu.

1. část 2. část 3. část

2x24 - Kouzelníkem na jediný den ( Wizard of a Day)


Blíží se Jerryho narozeniny. A tak zatímco Justin vyrobil pro otce kouzelný kelímek na tužky a Max už osmým rokem stejný dárek, Alex chce něco unikátního a tak otci daruje Merlinův klobouk, díky kterému získá kouzelnické schopnosti na celý jeden den. Jerry si vyčaruje restauraci, do které chodil jako malý. Restaurace se těší velké oblibě nejen smrtelníků, ale především mimozemštanů, kteří se rozhodli získat přístroj na výrobu té nejlepší zmrzliny, co kdy ochutnali.


2x25 - Blízké setkání ( Cast-Away to Another Show)


Justin jako výherce literární soutěže vyráží s Alex a Maxem na plavbu lodí Tipton. Jako hlavní výhra je nejen plavba lodí, ale především setkání se slavnou hotelovou dědičkou London Tiptonovou. Ta však o chudého a nezajímavého Justina nestojí a tak se Justin začne vydávat za úspěšného doktora. Max našel konkurenci v podobě stejného vtipálka Zacka Martina, kterého vyzve na souboj. Alex se seznamuje s Bailey.

1. část 2. část 3. část

2x26 - Kouzelníci vs. upíři ( Wizards vs. Wampires on Waverly Place)


Alex objeví nedaleko Stanice novou restauraci a tak se Justin vydá na výzvědy. Setká se zde s dcerou majitelů, se kterou si okamžitě padnou do oka. Ovšem jejich lásce není přáno. Max se rozhodl celé letní prázdniny trénovat imitaci slavných amerických komiků.2x27- Kouzelníci vs. upíři: Samé chutné kousky ( Wizards vs. Wampires: Tasty Bites)


Theresa si díky Juliet uvědomí jak špatně se stravovali a rozhodne se zahájit zdravý režim pro celou rodinu. Max není zvyklý jíst pouze zeleninu a tak chce její chuť pomocí kouzel vylepšit, ale kouzla opět poplete a dýně vyroste do obřích rozměrů a tak se v ní Max na čas zabydlí. Alex nevyhovuje nový režim, který její matka zavedla a jde za rodiči Juliet. Tam se ovšem dozví, že Juliet je upírkou a chce, aby její rodiče jedli zdravě, aby mohla sát zdravější krev.2x28 - Kouzelníci vs. upíři: Rande snů ( Wizards vs. Wampires: Dream Date)


Alex se pomocí kouzelné helmy na sny vkrádá Deanovi do snů. Dean se vrací, ale randění s ním není podle Alexiných představ a chce se s ním rozejít. Ovšem nechce ho ranit a tak ze sebe pomocí kouzel udělá šeredu, aby se Deanovi znelíbila. Juliet odjíždí s rodiči na dovolenou a chce, aby s nimi jel Justin. Max má problém s prodavačkou párků.


2x29 - Kouzelníci a upíři vs. zombie ( Wizards and Wampires vs. Zombies)


Justin chce Juliet pozvat na ples, jehož motem je Nejlepší večer ze všech. Alex je z plesu nadšená, protože má příležitost uspořádat antiples. Max byl vybrán pro vyzkoušení kouzelnického prstenu Žádné strachy. Alex poprosí Maxe, zda-li by mohl roznést pozvánky na ples, ale omylem je pošle skutečným zombie, kteří dorazí na Alexin ples. Harper nemá odvahu pozvat Zeka na ples a tak použije Maxův kouzelnický prsten Žádné strachy.


2x30 - Kouzelnické zkoušky ( Retest)


Rodinu Russoových navštíví strýček Kelbo, který nese špatnou zprávu. Od kouzelnické komise totiž obdržel dopis, ve kterém stojí, že on, Jerry a jejich sestra Megan musí z formálích důvodů podstoupit kouzelnické zkoušky. Pokud tak neučinní celá rodina Russoových ztratí své kouzelnické schopnosti. Navíc nikdo neví, kde Megan žije, protože s ni od kouzelnických zkoušek nepromluvili.


Zdroj textu: serialzonePhotoshoot k druhé sérii kouzelníkům z Waverly

20. července 2011 v 23:03 | Zuzi :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama