In Dubious Battle

James Franco o Seleně - překlad rozhovoru + video

15. března 2017 v 16:39 | Zuzi :)

Minulý měsíc, přesněji 17.února měl premiéru v USA nejnovější film In Dubious Battle, ve kterém Selena ztvárňuje roli těhotné dívky Lisy London. V tomto filmu také hraje James Franco, který je i mimo jiné režisér celého filmu.
James v rámci premiéry filmu poskytl rozhovor pro Entertainment Weekly, ve kterém se také zmínil o Seleně a její roli (článek v originále a video najdete zde - ODKAZ)

James Franco o Seleně: Myslím si, že Selena je neuvěřitelně talentovaná a já nevím, co si lidé myslí, ale zdá se mi, že neudělala moc filmů, jako je tento. Když jsem ji požádal, aby v něm hrála, řekla mi: "Ano, chci být součástí tvého světa, chci to zkusit. Chci zkusit tohle dobrodružství."
Cítil jsem se, jako bych měl tajnou zbraň. Věděl jsem, že je skvělá herečka, že ji lidé v tomhle nebudou čekat a pokud bych ji obsadil, tak bude skvělá. Ona to zvládla.

James Franco o Seleně a její roli: Selena není matka, správně, ale má instinkty. Je taková, že je mateřská ve všech směrech. Je to scéna z knihy a myslel jsem si, že pokud tuto scénu uděláme, tak Selena dá do toho všechno. Tak jsme to udělali. Vypadalo to jako část performovaného umění nebo něčeho takového. Měli jsme několik kamer, byli jsme tam a prostě jsme to nechali plynout. Měli jsme reálnou zdravotní sestru, reálné dítě a prostě jsme to udělali.

In Dubious Battle - premiéra + trailer + DVD + stills fotky!

13. února 2017 v 16:02 | Zuzi :)

Selena na jaře v roce 2015 začala natáčet nový film podle knižní předlohy od Johna Steinbecka - In Dubious Battle! Kniha byla vydána v roce 1930 a vypráví příběh o muži, který se snaží zorganizovat stávku sběračů ovoce v jižní Kalifornii. Selena v tomto filmu ztvárňuje postavu těhotné dívky Lisy London po boku Nat Wolff, James Franco, Josh Hutcherson, Vincent D´Onofrio, Rober Duvall, Ed Harris, Danny McBride a dalších.
Tento film bude mít premiéru v USA 17.února 2017 a dostupné na DVD bude 21.března 2017! Do článku vám také přidávám oficiální trailler k filmu + obal DVD + stills fotky z fillmu♥
Moc bych si přála, aby tento film vysílali i v našich kinech :)♥

Stills fotky

image host image host image host image host image host

Obal DVD


Trailer k filmu

In Dubious Battle - seznam herců

18. března 2015 v 15:40 | Zuzi :)

Na internetu byl zveřejněn celý seznam herců, kteří si zahrají ve filmu In Dubious Battle, který bude režírovat James Franco. Jinak, Sel by si ve filmu měla zahrát těhotnou dívku s jménem Lisa :)

Seznam herců
Selena Gomez - Lisa London
Vincent D´Onofrio - Al Anderson
Robert Duvall - Bolton
Ed Harris - Joy
Bryan Cranston - Sheriff
Danny McBride - Beggar
Josh Hutcherson - Vinnie
Nat Wolff - Jim Nolan
Tim Blake Nelson - Dr. Burton
Scott Haze - Frank The Boss
Sam Shepard - Mr. Anderson
John Savage - Dan
Tyler Labine - Al
Jacob Loeb- Paul
Keegan Allen - Connor

In Dubious Battle - plakát

25. února 2015 v 14:42 | Zuzi :)
Film In Dubious Battle se ještě nezačal ani natáčet (natáčení má začít v březnu) a už byl zveřejněn první oficiální plakát k filmu! :)


image host

In Dubious Battle - nový film

5. února 2015 v 11:58 | Zuzi :)
Selena je stále v Atlantě kvůli The Revised Fundamentals Of Caregiving a už teď se začíná psát, že si tento rok zahraje v dalším filmu! Do bodů jsem napsala pár informací ohledně filmu :)

1) Film se bude natáčet už v březnu podle knižní předlohy od Johna Steinbecka - In Dubious Battle (Pochybná bitva)
2) Kniha byla vydána roku 1936 a vypráví příběh o muži, který se snaží zorganizovat stávku sběračů ovoce v jižní Kalifornii
3) Celou režii bude mít na starost James Franco, který si zahrál po boku Seleny ve Spring Breakers
4) Co se týče obsazení, kromě Seleny si tam zahrají Vincent D´Onofrio, Ed Harris, Robert Duvall, Danny McBride a další

 
 

Reklama