Články a rozhovory

Dianna De La Garza o Seleně a Demi pro People (český překlad)

7. května 2018 v 20:17 | Zuzi

Ahoj :)♥

Vítám vás u prvního článku téměř po měsíční neplánové pauze, kterou jsem momentálně měla na svém blogu. Tato pauza byla z důvodu, že jsem měla problém s notebookem a měla jsem ho v opravně, takže jsem neměla možnost se věnovat blogu. Samozřejmě, o novinky ohledně Seleny nepřijdete, vše budu postupně dopřidávat :)♥
Doufám, že tuto mou neplánovanou pauzu pochopíte a alespoň občas se sem přijdete podívat, co je u Seleny nového :)♥

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jako první článek tu mám krátký rozhovor, který poskytla Dianna De La Garza (maminka Demi Lovato) pro časopis People, ve kterém se rozpovídala i o přátelství mezi Demi a Selenou.
Zde jsem vám přeložila tento krátký rozhovor, ve kterém se dočtete, jak to Demi a Selena mezi sebou momentálně mají nebo se dozvíte něco málo z jejich dětství (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

Demi a Selena se mají rády a vždy se budou mít rády. Za prvné bych chtěla říct, nevěřte vždy tomu, co čtete v bulváru. I já jsem o sobě četla věci, které nebyly pravdou.

Více v celém článku

Rozhovor pro Time (český překlad)

10. března 2018 v 17:14 | Zuzi

Selena byla v září označena časopisem Time jako jedna z žen, které mění svět a zárověň se objevila i na titulní stránce tohoto časopisu. Selena v rámci tohoto označení poskytla krátký rozhovor, který jsem vám přeložila (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Má mamka hrála hodně v divadlech, když byla mladší. Takže si myslím, že vystupování pro mě bylo instinktivní. Milovala jsem, když jsem mohla rozesmívat lidi, ale když byl někdo smutný, nelíbilo se mi to. Vždy jsem se snažila o to, aby se lidi cítili dobře a aby něco cítili. Takže pokaždé, když jsem viděla svou mamku vystupovat, tak jsem si pomyslela, že možná jednoho dne budu mít možnost tohle dělat. Využívala jsem celé své sousedství jako mé pódium."

Více v celém článku

Rozhovor pro InStyle (český překlad)

4. února 2018 v 20:22 | Zuzi

Selena v září zdobila titulní stránku americkému časopisu InStyle, kterému Selena v rámci focení poskytla dlouhý rozhovor, který jsem vám přeložila. V rozhovoru mluví převážně o svém zdraví, životě, o druhé sérii seriálu 13 Reasons Why, o spolupráci s Coach a plno dalších věcech (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

Stále chodíš do Hooters?
Selena: Ano, ale ne už tak moc. Když si chci dopřát, což stoprocentně dělám, je to spíše jako, že si vyjdu se svými prarodiči než chodit do Hooters pětkrát týdně, protože jsem posedlá vším smaženým. Snažím se o sebe více starat.

Více v celém článku

Rozhovor pro The Recording Academy (český překlad)

7. ledna 2018 v 19:27 | Zuzi

Selena byla minulý rok pozvána The Recording Academy (akademie, která předává prestižní ceny Grammy Awards), aby jim poskytla rozhovor, ve kterém Selena mluvila převážně o novém nadcházejícím albu a o písni Fetish, kterou má s americkým rapperem Gucci Mane (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Fetish" je letní píseň pro mnoho významů. Proč jsi chtěla spolupracovat s Gucci Mane na této písni?
Selena: Před šesti lety jsem pracovala s Gucci na filmu Spring Breakers..a poté na chvíli odešel. Milovala jsem ho (smích). Vždy jsem byla jeho velkou fanynkou..Přes FaceTime v Miami jsem se ho zeptala, zda mu mohu poslat pár písní. On byl vždy zaměřený na vokály ohledně jeho hudebního vkusu. Poslala jsem mu tři písně a okamžitě se přiklonik k "Fetish".

O dva dny později mi napsal..Dokončil svůj verš a poslal mi ho. Zeptal se mě, zda se mi líbí a jestli má něco pozměnit. Byl tak sladký. Stalo se to přirozeně, což považuji za nejlepší způsob, jak s někým spolupracovat - najít nějaký vzájemný důvod. A tak vznikl "Fetish".


Více v celém článku

Rozhovor pro Dazed (český překlad)

13. listopadu 2017 v 22:27 | Zuzi

Selena a její kamarádka Petra Collins, která režírovala video k singlu Fetish, poskytly rozhovor pro časopis Dazed. V tomto rozhovoru mluvily převážně o jejich přátelství, podpoře, ale samozřejmně o tom, jak vznikl videoklip k Fetish :)

Petra: Příběh toho, jak jsi se rozhodla, že s tebou budu spolupracovat na tvém albu, mě dokáže rozesmát.

Selena: Vím, že ode dne, kdy jsme spolu fotily pro Wonderland, jsme už ušly dlouho cestu. Ze začátku jsme byly trochu stydlivé a plaché. Lidé neví, že můj osobní život se váže k práci, kterou spolu děláme, protože ty víš věci o mém životě, které nikdo neví a já vím plno věcí o tvém životě, které nikdo neví. Tak nějak to vyšlo.
Pamatuji si ten moment, kdy jsem začala chtít, aby jsi dělala vizuály pro tuto nahrávku. Byla jsem v letadle na cestě do New Yorku a projížděla si tvůj Instagram, protože už tě sleduji delší dobu a ráda se dívám na tvé fotografie vždy, když se nudím. Tak moc mě to inspiruje. Měla jsem kafe a řekla své manažerce :"Podívej, chci, aby udělala vizuály pro VŠECHNU MOU HUDBU! MILUJI JI! Je tak úžasná!" Hned, jak jsme přistáli, poslala jsem ti Bad Liar a Fetish a na Fetish jsi zareagovala nejvíce.

Více v celém článku

Jesse Peretz o Seleně (český překlad)

3. listopadu 2017 v 17:32 | Zuzi

Režisér videoklipu k singlu Bad Liar Jesse Perert v jednom ze svých rozhovorů zmínil i Selenu a to, že ona přišla s nápadem, že ve videoklipu v milostném trojúhelníku bude lesbický zájem :)

Jesse Peretz: "Ona přišla s tím nápadem, že v tom milostném trojúhelníku bude lesbický zájem. Dalo mi to jen další důvod, proč to udělat a dát tím tak vědět, že v tomto světě nejsou jen heterosexuálové."

Rozhovor pro L´Officiel (český překlad)

4. října 2017 v 20:56 | Zuzi

Selena při focení své první kampaně pro značku Coach poskytla krátký rozhovor pro server L´Officiel, ve kterém mluvila už jednou o zmiňované značce Coach a nebo o svém osobním stylu.

Co tě nejvíce bavilo při focení kampaně?
Vize, jak se vize kreativního ředitele Stuarta Veverse vrátily opět ke svému počátku, bylo to speciální. Když jsem navštívila show v rámci newyorského fashion weeku a poté jsem fotila kampaň při pohledu na New York, bylo to neskutečné.

Více v celém článku

Kari Perkins o kostýmech k Bad Liar (český překlad)

1. října 2017 v 12:28 | Zuzi

Kostymérka Kari Perkins, která se postarala o všechny kostýmy pro videoklip k singlu Bad Liar, poskytla rozhovory pro Billboard a Racked. V rozhovorech mluvila převážně o tom, jak vznikly kostýmy pro Bad Liar nebo jaké to bylo spolupracovat se Selenou.

Pověz mi, jak jsi se dostala k "Bad Liar" týmu
Režisér Jesse Peretz odkazoval na příběhy z Dazed a Confused a já jsem dělala kostýmy pro Dazed a Confused! Takže si řekli něco jako: "Dobře, potřebujeme Kari" - a já byla k dispozici! Našli mě přes mou agenturu a odletěla jsem z Austinu do Los Angeles, aby jsme to udělali.

Více v celém článku

Rozhovor pro Vogue USA (český překlad)

3. dubna 2017 v 17:54 | Zuzi :)

Včera jsem vám přidala nejnovější fotky z photoshootu, které Selena nafotila pro dubnové vydání magazínu Vogue! Kromě fotek byl zveřejněn také rozhovor, který jsem vám celý přeložila. Selena zde mluví o tom, co prožívala, když se rozhodla zrušit zbytek svého světového turné Revival Tour, o své léčbě, o Instagramu nebo Disney Channelu. V rozhovoru jsou přeloženy i výroky lidí, kteří spolupracují se Selenou (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Lidé chtěli, abych byla autentická a když se tak stalo, byla to veliká úleva. Nejsem jiná, než se reprezentuji. Byla jsem zranitelná, pokud jde o mé fanoušky a občas říkám věci, které bych neměla, ale musím být k nim upřímná. Mám pocit, že je to velká součást toho, proč jsem teď tam, kde jsem."

Více v celém článku

Ali Tamposi o It Ain´t Me a Seleně pro Elle (český překlad)

1. dubna 2017 v 11:32 | Zuzi :)

Textařka Ali Tamposi, která je jedna ze spoluautorů textu k písni It Ain´t Me, poskytla rozhovor časopisu ELLE.
Zde jsem vám přeložila rozhovor, ve kterém se dočtete, jak vznikla píseň It Ain´t Me, jaká je spolupráce se Selenou nebo o Seleniných budoucích hudebních projektech (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ) Článek mi dal hodně práce a času, tak ho prosím nekopírujte, popřípadě uveďte zdroj!
Děkuji za pochopení :)

Jak vypadal proces psaní It Ain´t Me?
Tuto píseň jsem společně napsala s Brianem Leem a Andrewem Wattem, za poslední rok a půl píšeme společně prakticky vše. Při prvním sezení, které jsme spolu měli, tak jsme napsali "Let Me Love You" pro Justina Biebera. Byli jsme zavoláni na spolupráci s Kygem. Brian, Andrew a já jsme se právě vrátili z Londýna, kde jsme měsíc spolupracovali s Ritou Orou. Bylo to s ní neuvěřitelný, dařila se nám písnička za písničkou.
Když nám zavolila od Kyga, mysleli jsme si, že to hned půjde, protože jsme právě přiletěli a vše bylo super. Začali jsme psát písničku, která zpočátku byla na nic a myslím si, že my tři jsme to věděli, jen jsme se to snažili zachránit. Kygo přišel do místnosti s jeho manažerem, byli milí, ale nebyli nadšení a naše ega byla sražena. Když opustili místnost, podívali jsme se na sebe a řekli jsme něco jako: "Dobře, někdo musí vzít kytaru a jdeme dělat to, co umíme." Tak jsme to udělali tak nějak jako Fletwood Mac´d, měli jsme kytaru a Brian začal zpívat melodii refrénu a odtud jsem to vzala já a začala jsem zpívat text.
Všechny nás něco spojovalo s poselstvím této písničky a v tu dobu jsme byli na správném místě. Napsali jsme první sloku a refrén během 45 minut, a poté jsme řekli manažerovi, ať nám domluví další schůzku s Kygem. Trvalo mu to několik minut, než se vrátil - je to pochopitelné, když z té první písničky nebyl moc nadšený, takže si myslím, že se nechtěl hned vracet, ale vrátil se. Je tak úžasný a milý.
V tu chvíli, kdy jsme stiskli mezerník a pustili mu tu píseň, tak jsem pozorovala Kyga a jeho oči mu těkaly zleva doprava, jako by si mapoval a představoval, jak bude tu písničku produkovat. V tu chvíli se úplně rozzářil a to byl ten pocit, který jsme hledali. Byl to skvělý pocit.

Více v celém článku
 
 

Reklama