Články a rozhovory

Rozhovor pro InStyle (český překlad)

4. února 2018 v 20:22 | Zuzi

Selena v září zdobila titulní stránku americkému časopisu InStyle, kterému Selena v rámci focení poskytla dlouhý rozhovor, který jsem vám přeložila. V rozhovoru mluví převážně o svém zdraví, životě, o druhé sérii seriálu 13 Reasons Why, o spolupráci s Coach a plno dalších věcech (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

Stále chodíš do Hooters?
Selena: Ano, ale ne už tak moc. Když si chci dopřát, což stoprocentně dělám, je to spíše jako, že si vyjdu se svými prarodiči než chodit do Hooters pětkrát týdně, protože jsem posedlá vším smaženým. Snažím se o sebe více starat.

Více v celém článku

Rozhovor pro The Recording Academy (český překlad)

7. ledna 2018 v 19:27 | Zuzi

Selena byla minulý rok pozvána The Recording Academy (akademie, která předává prestižní ceny Grammy Awards), aby jim poskytla rozhovor, ve kterém Selena mluvila převážně o novém nadcházejícím albu a o písni Fetish, kterou má s americkým rapperem Gucci Mane (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Fetish" je letní píseň pro mnoho významů. Proč jsi chtěla spolupracovat s Gucci Mane na této písni?
Selena: Před šesti lety jsem pracovala s Gucci na filmu Spring Breakers..a poté na chvíli odešel. Milovala jsem ho (smích). Vždy jsem byla jeho velkou fanynkou..Přes FaceTime v Miami jsem se ho zeptala, zda mu mohu poslat pár písní. On byl vždy zaměřený na vokály ohledně jeho hudebního vkusu. Poslala jsem mu tři písně a okamžitě se přiklonik k "Fetish".

O dva dny později mi napsal..Dokončil svůj verš a poslal mi ho. Zeptal se mě, zda se mi líbí a jestli má něco pozměnit. Byl tak sladký. Stalo se to přirozeně, což považuji za nejlepší způsob, jak s někým spolupracovat - najít nějaký vzájemný důvod. A tak vznikl "Fetish".


Více v celém článku

Rozhovor pro Dazed (český překlad)

13. listopadu 2017 v 22:27 | Zuzi

Selena a její kamarádka Petra Collins, která režírovala video k singlu Fetish, poskytly rozhovor pro časopis Dazed. V tomto rozhovoru mluvily převážně o jejich přátelství, podpoře, ale samozřejmně o tom, jak vznikl videoklip k Fetish :)

Petra: Příběh toho, jak jsi se rozhodla, že s tebou budu spolupracovat na tvém albu, mě dokáže rozesmát.

Selena: Vím, že ode dne, kdy jsme spolu fotily pro Wonderland, jsme už ušly dlouho cestu. Ze začátku jsme byly trochu stydlivé a plaché. Lidé neví, že můj osobní život se váže k práci, kterou spolu děláme, protože ty víš věci o mém životě, které nikdo neví a já vím plno věcí o tvém životě, které nikdo neví. Tak nějak to vyšlo.
Pamatuji si ten moment, kdy jsem začala chtít, aby jsi dělala vizuály pro tuto nahrávku. Byla jsem v letadle na cestě do New Yorku a projížděla si tvůj Instagram, protože už tě sleduji delší dobu a ráda se dívám na tvé fotografie vždy, když se nudím. Tak moc mě to inspiruje. Měla jsem kafe a řekla své manažerce :"Podívej, chci, aby udělala vizuály pro VŠECHNU MOU HUDBU! MILUJI JI! Je tak úžasná!" Hned, jak jsme přistáli, poslala jsem ti Bad Liar a Fetish a na Fetish jsi zareagovala nejvíce.

Více v celém článku

Jesse Peretz o Seleně (český překlad)

3. listopadu 2017 v 17:32 | Zuzi

Režisér videoklipu k singlu Bad Liar Jesse Perert v jednom ze svých rozhovorů zmínil i Selenu a to, že ona přišla s nápadem, že ve videoklipu v milostném trojúhelníku bude lesbický zájem :)

Jesse Peretz: "Ona přišla s tím nápadem, že v tom milostném trojúhelníku bude lesbický zájem. Dalo mi to jen další důvod, proč to udělat a dát tím tak vědět, že v tomto světě nejsou jen heterosexuálové."

Rozhovor pro L´Officiel (český překlad)

4. října 2017 v 20:56 | Zuzi

Selena při focení své první kampaně pro značku Coach poskytla krátký rozhovor pro server L´Officiel, ve kterém mluvila už jednou o zmiňované značce Coach a nebo o svém osobním stylu.

Co tě nejvíce bavilo při focení kampaně?
Vize, jak se vize kreativního ředitele Stuarta Veverse vrátily opět ke svému počátku, bylo to speciální. Když jsem navštívila show v rámci newyorského fashion weeku a poté jsem fotila kampaň při pohledu na New York, bylo to neskutečné.

Více v celém článku

Kari Perkins o kostýmech k Bad Liar (český překlad)

1. října 2017 v 12:28 | Zuzi

Kostymérka Kari Perkins, která se postarala o všechny kostýmy pro videoklip k singlu Bad Liar, poskytla rozhovory pro Billboard a Racked. V rozhovorech mluvila převážně o tom, jak vznikly kostýmy pro Bad Liar nebo jaké to bylo spolupracovat se Selenou.

Pověz mi, jak jsi se dostala k "Bad Liar" týmu
Režisér Jesse Peretz odkazoval na příběhy z Dazed a Confused a já jsem dělala kostýmy pro Dazed a Confused! Takže si řekli něco jako: "Dobře, potřebujeme Kari" - a já byla k dispozici! Našli mě přes mou agenturu a odletěla jsem z Austinu do Los Angeles, aby jsme to udělali.

Více v celém článku

Rozhovor pro Vogue USA (český překlad)

3. dubna 2017 v 17:54 | Zuzi :)

Včera jsem vám přidala nejnovější fotky z photoshootu, které Selena nafotila pro dubnové vydání magazínu Vogue! Kromě fotek byl zveřejněn také rozhovor, který jsem vám celý přeložila. Selena zde mluví o tom, co prožívala, když se rozhodla zrušit zbytek svého světového turné Revival Tour, o své léčbě, o Instagramu nebo Disney Channelu. V rozhovoru jsou přeloženy i výroky lidí, kteří spolupracují se Selenou (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Lidé chtěli, abych byla autentická a když se tak stalo, byla to veliká úleva. Nejsem jiná, než se reprezentuji. Byla jsem zranitelná, pokud jde o mé fanoušky a občas říkám věci, které bych neměla, ale musím být k nim upřímná. Mám pocit, že je to velká součást toho, proč jsem teď tam, kde jsem."

Více v celém článku

Ali Tamposi o It Ain´t Me a Seleně pro Elle (český překlad)

1. dubna 2017 v 11:32 | Zuzi :)

Textařka Ali Tamposi, která je jedna ze spoluautorů textu k písni It Ain´t Me, poskytla rozhovor časopisu ELLE.
Zde jsem vám přeložila rozhovor, ve kterém se dočtete, jak vznikla píseň It Ain´t Me, jaká je spolupráce se Selenou nebo o Seleniných budoucích hudebních projektech (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ) Článek mi dal hodně práce a času, tak ho prosím nekopírujte, popřípadě uveďte zdroj!
Děkuji za pochopení :)

Jak vypadal proces psaní It Ain´t Me?
Tuto píseň jsem společně napsala s Brianem Leem a Andrewem Wattem, za poslední rok a půl píšeme společně prakticky vše. Při prvním sezení, které jsme spolu měli, tak jsme napsali "Let Me Love You" pro Justina Biebera. Byli jsme zavoláni na spolupráci s Kygem. Brian, Andrew a já jsme se právě vrátili z Londýna, kde jsme měsíc spolupracovali s Ritou Orou. Bylo to s ní neuvěřitelný, dařila se nám písnička za písničkou.
Když nám zavolila od Kyga, mysleli jsme si, že to hned půjde, protože jsme právě přiletěli a vše bylo super. Začali jsme psát písničku, která zpočátku byla na nic a myslím si, že my tři jsme to věděli, jen jsme se to snažili zachránit. Kygo přišel do místnosti s jeho manažerem, byli milí, ale nebyli nadšení a naše ega byla sražena. Když opustili místnost, podívali jsme se na sebe a řekli jsme něco jako: "Dobře, někdo musí vzít kytaru a jdeme dělat to, co umíme." Tak jsme to udělali tak nějak jako Fletwood Mac´d, měli jsme kytaru a Brian začal zpívat melodii refrénu a odtud jsem to vzala já a začala jsem zpívat text.
Všechny nás něco spojovalo s poselstvím této písničky a v tu dobu jsme byli na správném místě. Napsali jsme první sloku a refrén během 45 minut, a poté jsme řekli manažerovi, ať nám domluví další schůzku s Kygem. Trvalo mu to několik minut, než se vrátil - je to pochopitelné, když z té první písničky nebyl moc nadšený, takže si myslím, že se nechtěl hned vracet, ale vrátil se. Je tak úžasný a milý.
V tu chvíli, kdy jsme stiskli mezerník a pustili mu tu píseň, tak jsem pozorovala Kyga a jeho oči mu těkaly zleva doprava, jako by si mapoval a představoval, jak bude tu písničku produkovat. V tu chvíli se úplně rozzářil a to byl ten pocit, který jsme hledali. Byl to skvělý pocit.

Více v celém článku

Rozhovor pro Refinery 29 (český překlad)

29. března 2017 v 15:39 | Zuzi :)

Selena se 14.února zúčastnila módní přehlídky podzimní kolekce značky Coach v rámci módního týdne v New Yorku, kde poskytla rozhovor pro americký módní portál Refinery 29, který jsem se rozhodla přeložit. Prosím, tento článek mi dal hodně práce a času, tak ho nekopírujte, popřípadě uveďte zdroj. Děkuji za pochopení a užijte si článek :)

Co bylo speciálního na tvé první přehlídce Coach?
Vztah, který jsem si vytvořila se Stuartem. Jsem velmi vybíravá, pokud jde o vztahy, které si vytvářím s lidmi - jde o to, že jsem tak byla vychována. Stuart a já jsme si opravdu blízcí - povídali jsme si týdny a týdny předtím, než jsme se rozhodli společně něco udělat. Ukázal mi svou vizi toho, co chtěl, aby Coach představoval a jak je to skvělá americká značka. Byla jsem na něho pyšná, když přišel na konci přehlídky. Byla jsem nadšená a dojatá.

Více v celém článku

Billboard Magazine o Seleně

8. října 2015 v 18:31 | Zuzi :)

Selena nafotila nový photoshoot pro hudební magazín Billboard, ale také poskytla menší rozhovor, který jsem vám přeložila. Jak si můžeme všimnout, tak poprvé promluvila o své nemoci Lupus a díky tomu včera všichni Selenators se snažili povzbudit Selenu na Twitteru trendem #WeAreHereForYouSelena (=Jsme tu pro tebe Seleno), který se stal celosvětovým. Opravdu mi je Sel líto..:( Ona je ale silná žena a věřím ji, že to zvládne♥ Navíc, má kolem sebe lidi, kteří ji určitě pomůžou i v té nejtěžší chvíli♥

Selena je vytrvalá

Selena: "Byl mi diagnostikovanán Lupus a prošla jsem chemoterapií. To je ten důvod, proč jsem měla pauzu. Chtěla jsem vám říct, že procházím chemoterapií. Uzavřela jsem se do sebe, dokud jsem se necítila opět pohodlně a sebevědomě"

Dává pocity do své hudby

Selena: "Jsem ke všem milá a oni jsou ke mně zlí. Pracuji už od svých 7 let. Stala jsem se UNICEF vylvyslancem, když mi bylo 17. Je to zklamání, když se stala "bulvárním příběhem". Ale, pomohlo mi to se posunout dál a také nenávist mě motivovala"

Ona si to zaslouží a ví to

"Bývalý přítel Justin Bieber také prochází popovým světem, ale Selena odmítá jakoukoli přestavu, že by se inspirovala jeho kariérou. Je to můj čas a zasloužím si ho. Je to pouze o mě, říká Selena.

Vzala kontrolu nad svým tělem a vyzáží

Selena připouští, že se jí dotklo, co o ní psali na internetu začátkem tohoto roku.
Selena: "Měla jsem na sobě plavky a poté se o mně psalo, že jsem přibrala. To bylo poprvé, co jsem se za své tělo styděla. Věřila jsem ve slova, které říkali. Poté jsem vzala své sebevědomí do svých rukou."
To je také důvod, proč vidíme Selenino odhalené tělo na coveru jejího alba Revival - nebojí se toho, co by o ní kritici mohli říkat.
 
 

Reklama