Taylor Swift: Reputation Tour - 19.5.2018 Pasadena, Kalifornia

2. července 2018 v 19:57 | Zuzi |  Koncerty

Tak toto bylo pro nás fanoušky velké překvapení!♥ Selena byla 19.května speciálním hostem na turné své nejlepší kamarádky Taylor Swift - Reputation Tour v Rose Bowl Stadium v Pasadena v Kalifornii, kde společně zazpívaly Seleninu píseň z jejího posledního alba Revival - Hands To Myself♥ Poté, co holky dozpívaly, tak Selena pronesla o Taylor opravu velmi pěknou řeč, kterou jsem vám přeložila :)♥

Selena: "Musím poděkovat své nejlepší přítelkyni, kterou mi je 12..skoro 13 let. Důvodem, proč se stala jednou z mých nejlepších kamarádek je ten, že tato osoba nikdy nezpochybnila jediné rozhodnutí, které jsem udělala. Povzbuzovala mě, když jsem neměla nic a nevím, jestli bych byla stejně silná, kdybych neměla tebe a tvou rodinu, protože jste mi změnili život - a poté mě zabije (smích). Ale upřímně vám děkuji od srdce, že podporujete někoho, o kom vím, že je ta nejkrásnější, silná a nezávislá žena, kterou znám. Takže, děkuji za mou nejlepší kamarádku"


image host image host image host image host image host image host
 


Komentáře

1 Charmedlover Charmedlover | Web | 4. července 2018 v 12:16 | Reagovat

Moc jsem se těšila, že vidím zase holky po nějaké době na podiu a vystoupení bylo povedené :) Velmi se  mi líbily řeči, které holky pronesly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama