Rozhovor pro Beats 1 (video)

29. června 2018 v 19:21 | Zuzi |  Ostatní videa

Selena v rámci vydání svého nového singlu Back To You, který je součástí soundtracku k 2.sérii seriálu 13 Reasons Why, poskytla rozhovor pro rádio Beats 1, ve kterém mluvila např.:

O své osobě
"Cítím se velmi dobře a užívám si vše, co dělám. Je to zábavné, protože plno nových věcí právě přichází. Takže cítím, že je to můj čas a má cesta. Jsem připravena"

O singlu Back To You
"Je to velmi speciální píseň. Chci, aby nesla krásné poselství opravdu komplikovaným způsobem, ale zároveň zábavně. It Ain´t me, Wolves a Back To You - všechny tyto písně mají akustickou kytaru nebo efekt živé hudby s náznakem toho, co DJ dělá nejlépe. Zjistila jsem, že tato hudba mě láká. Myslím, že Back To You je více můj speciální projekt, který jsem chtěla dát druhé sérii"

Více v celém článku


O svém zdraví
"Jsem upřímná a jsem si velmi dobře vědoma své platformy, a tak se nesnažím skrýt žádnou část svého nedostatku, který je ve mně. Takže si myslím, že je to užitečné, protože si teď myslím, že lidé se teď opravdu ptají a cítím to nejlepší z toho, co je teď. Jsem opravdu šťastná. Miluji lidi a starám se dobře sama o sebe. Ano, někdy je to těžké, to víte. Někdy se nedostanete na všechny ty věci. Musíte se zlepšovat a pracovat na tom být lepší. Chce to krok po kroku"

O připravovaném albu #SG2
"Ano, dokončuji své album, ale taky se snažím najít zábavný způsob, jak ho vydat. Neexistuje žádný termín, ale mám spustu hudby, kterou jsem kolektivně odložila.
Byla jsem opravdu spokojená s Revival (album), ale zároveň jsem se bála nahrát další písně. Mohlo to pro mě vypadat, že je to krok dolů nebo že potřebuji přebýt tyto písně a myslím, že každý umělec s tímto bojuje. No a tak jsem počkala. Chtěla jsem, aby to bylo skvělé a nečekala jsem rok nebo dva na to, kdybych neměla ty nejlepší skladby, které jsem kdy měla. Bohužel, stále neexistuje datum vydání"

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama