Dianna De La Garza o Seleně a Demi pro People (český překlad)

7. května 2018 v 20:17 | Zuzi |  Články a rozhovory

Ahoj :)♥

Vítám vás u prvního článku téměř po měsíční neplánové pauze, kterou jsem momentálně měla na svém blogu. Tato pauza byla z důvodu, že jsem měla problém s notebookem a měla jsem ho v opravně, takže jsem neměla možnost se věnovat blogu. Samozřejmě, o novinky ohledně Seleny nepřijdete, vše budu postupně dopřidávat :)♥
Doufám, že tuto mou neplánovanou pauzu pochopíte a alespoň občas se sem přijdete podívat, co je u Seleny nového :)♥

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jako první článek tu mám krátký rozhovor, který poskytla Dianna De La Garza (maminka Demi Lovato) pro časopis People, ve kterém se rozpovídala i o přátelství mezi Demi a Selenou.
Zde jsem vám přeložila tento krátký rozhovor, ve kterém se dočtete, jak to Demi a Selena mezi sebou momentálně mají nebo se dozvíte něco málo z jejich dětství (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

Demi a Selena se mají rády a vždy se budou mít rády. Za prvné bych chtěla říct, nevěřte vždy tomu, co čtete v bulváru. I já jsem o sobě četla věci, které nebyly pravdou.

Více v celém článku


Selena a Demi se zúčastnily stejných konkurzů a na stejné postavy, protože byly stejně staré, byly si podobné, obě měly tmavé vlasy - a tak chodila s námi na plno konkurzů. Začaly svou kariéru spolu! Všichni společně jsme prožili pěkné časy. Vždy se budou mít rády. Není nic, co by se mezi ně postavilo.
Selena strávila plno času v našem domě jako malá holka. Jednou, když jsem se učila a její mamka pracovala, přišla a hrála si s mými děvčaty a to byl jeden z nejlepších momentů v našem životě. Selena byla pro ně jako sestra!

Přátelství mezi Selenou a Demi se poprvé střetlo s problémy v roce 2010, když se fanoušek zeptal Demi, jak je na tom se Selenou, tak odpověděla, že se má zeptat Taylor Swift. A tak fanoušci začali šířit, že se mezi nimi začaly tvořit hádky kvůli blízké přitelkyni Seleny - Taylor.

Demi, která je momentálně na turné s DJ Khaled, už jednou otevřeně promluvila o svém přátelství se Selenou:
"Prošly jsme si plno věcmi společně. Byly chvíle, kdy jsme se rozdělily a dokonce ani spolu nemluvily. Myslím, že jsme si uvědomily, že život je krátký a jakmile jsou v tvém životě lidé, které opravdu miluješ, je lepší být vždy s nimi."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama