Rozhovor pro Time (český překlad)

10. března 2018 v 17:14 | Zuzi |  Články a rozhovory

Selena byla v září označena časopisem Time jako jedna z žen, které mění svět a zárověň se objevila i na titulní stránce tohoto časopisu. Selena v rámci tohoto označení poskytla krátký rozhovor, který jsem vám přeložila (rozhovor v originále najdete zde - ODKAZ)

"Má mamka hrála hodně v divadlech, když byla mladší. Takže si myslím, že vystupování pro mě bylo instinktivní. Milovala jsem, když jsem mohla rozesmívat lidi, ale když byl někdo smutný, nelíbilo se mi to. Vždy jsem se snažila o to, aby se lidi cítili dobře a aby něco cítili. Takže pokaždé, když jsem viděla svou mamku vystupovat, tak jsem si pomyslela, že možná jednoho dne budu mít možnost tohle dělat. Využívala jsem celé své sousedství jako mé pódium."

Více v celém článku


"Když jsem začala pracovat jako dítě, má mamka byla osoba v mém životě, která mě vedla. Rozumněla jsem tomu, že herectví je práce, že by to bylo zábavné a bavilo by mě to - a pokud by mě to bavit přestalo, mohla bych toho nechat. Měla jsem k tomu ještě školu. To je v podstatě to, jak jsem vyrůstala. Byly momenty, kdy jsem musela být jako dospělá, ale když jsem natáčela, stále jsem se cítila jako dítě."

"Jsem ráda, že jsem vyrostla v té době, ve které jsem vyrostla. Myslím si, že být dítětem v dnešní době je opravdu těžké, obzvlášť kvůli sociálním sítím. Neumím si představit, jaké by to bylo s tím vyrůstat. Je už tak obtížné vstát každé ráno a cíti se dobře bez toho, abychom viděli jen úspěchy druhých. To je důvod, proč jsem ráda před svými fanoušky na sociálních sítích zranitelná. Líbí se mi, když vidí mé chyby. To je vše, co mohu udělat. Doufám, že ví, že síla neznamená, že si nasadíme masku. Síla znamená být zranitelný."

image host
 


Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 13. března 2018 v 21:03 | Reagovat

Sel má tak dokonalé vlasy, ta titulka časopisu je nádherná <3 I když je to krátký rozhovor je moc pěkný a hlavně inspirativní. Líbí se mi jak Sel otevřeně mluví o svém životě a snaží se svým příběhem předat fanouškům dobré poselství. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama